اخبار و اعلانات

فراخوان مرجعیت علمی قرآن در فقه و اجتهاد

فراخوان پذیرش، داوری و انتشار سریع مقالات با محوریت مرجعیت علمی قرآن در فقه و اجتهاد با مشارکت میز مرجعیت علمی قرآن و دبیرخانه همایش مرجعیت علمی قرآن وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه برای اطلاع از شرایط شرکت و محورها و موضوعات فرخوان مقاله در لینک زیر: http://maalem.ir/?p=16057

مطالعه بیشتر

کسب مقام دوم در ارزیابی مقالات پژوهشگاه

فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی از میان بیش از 20 فصلنامه علمی پژوهشی دانشگاه باقرالعلوم ع و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی حائز رتبه دوم شد.

مطالعه بیشتر

تمدید رتبه علمی پژوهشی فصلنامه از سوی شورای اعطای مجوز به نشریات حوزوی

با تمدید رتبه فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی و اصولی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از سوی شورای اعطای مجوزها و امتیازات علمی شورای عالی حوزه های علمیه مجوز این نشریه تا سال 1400 اعتبار یافت.

مطالعه بیشتر

برگزاری هفدهمین جلسه تحریریه فصلنامه

هفدهمین جلسه تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی، با حضور اعضای محترم تحریریه در روز پنج شنبه 22 خرداد 1399 در اتاق جلسات برگزار شد. در این جلسه به مقالات تایید شده در مرحله داوری برای انتشار در شماره های 25 و 26 مجله پرداخته شد. گفتنی است در پایان گزارشی از رشد 22 درصدی ورودی مقالات و سرعت داوری مجله، به اعضای تحریریه ارائه گردید.

مطالعه بیشتر

برگزاری یازدهمین و دوازدهمین جلسه شورای تحریریه فصلنامه

یازدهمین و دوازدهمین جلسه شورای تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی در روز یکشنبه 24شهریورماه 1398، در اتاق کنفرانس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد. اختراعی طوسی دبیر تحریریه و مدیر اجرایی فصلنامه خبر از برگزاری جلسه شورای تحریریه با حضور آیت الله ابوالقاسم علیدوست، حجج اسلام، ضیایی فر، دکتر حائری یزدی، ناصری مقدم و الهی خراسانی و بلال شاکری جانشین سردبیر داد. در این جلسه به بررسی 17 عنوان مقاله پرداخته شد.

مطالعه بیشتر

برگزاری دهمین جلسه تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی

دهمین جلسه تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی در روز شنبه 14 اردیبهشت ماه با حضور آیت الله مبلغی و حجج اسلام الهی خراسانی ، ضیایی فر، مهریزی، شاکری و جناب آقای اختراعی طوسی مدیر تحریریه به صورت همزمان در قم و مشهد برگزار شد.

مطالعه بیشتر

هشتمین جلسه تحریریه فصلنامه برگزار شد

هشتمین جلسه شورای تحریریه فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی و اصولی در روز پنج شنبه ۱۲ مهرماه 97 در محل دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد. در این جلسه به بررسی ۲۲مقاله تایید داوری شده، برای انتشار در شماره های دهم به بعد پرداخته شد.

مطالعه بیشتر

برگزاری هفتمین جلسه شورای تحریریه فصلنامه

هفتمین جلسه شورای تحریریه فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی و اصولی در روز پنج شنبه 20 اردیبهشت ماه 97 در محل دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد. در این جلسه به بررسی 18 مقاله تایید داوری شده، برای انتشار در شماره های پاییز 96 به بعد پرداخته شد.

مطالعه بیشتر

برگزاری چهارمین جلسه تحریریه فصلنامه

چهارمین جلسه تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی با حضور اعضا محترم تحریریه حجج اسلام و المسلمین آقایان علیدوست، مهریزی، ضیایی فر، ناصری مقدم و الهی خراسانی در محل مرکز برنامه ریزی و راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد.

مطالعه بیشتر

برگزاری سومین جلسه تحریریه فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی

سومین جلسه تحریریه فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی و اصولی روز پنج شنبه 31 فروردین ماه 1396 در سالن جلسات هتل ولایت مشهد برگزار گردید.   در این جلسه که با حضور اعضا محترم تحریریه فصلنامه، حجج اسلام الهی خراسانی، علیدوست، ضیایی فر و دکتر حائری و سردبیر محترم جناب آقای دکتر ناصری مقدم ، دبیر تحریریه آقای اختراعی طوسی و مدیر اجرایی دکتر هادی مصباح برگزار شد. در این جلسه سیاستهای کلی نشریه مورد بررسی قرار گرفت و در برخی موارد سیاست ها و خطوط کلی مورد بازنگری قرار گرفت. همچنین 6 مقاله آماده انتشار برای شماره پاییز(چهارم) مورد بررسی دقیق تحریریه قرار گرفت ...

مطالعه بیشتر